הטרקטור מהווה חלק בלתי נפרד מפעילות חקלאית ענפה. על מנת לספק לו תפקוד מיטבי, חקלאים רבים מחליטים לנצל את הכוח של המנוע על מנת להעביר יותר משקל ממקום למקום, ולשם כך נדרשת עגלה לטרקטור. ההתאמה של התוספת הזאת עשויה להיות מורכבת יותר ממה שנראה במבט ראשון, לכן יש למצוא את הספקים המהימנים ביותר, אלה שיעזרו לגבש את הקונספט של הצורה שבה העגלה צריכה להיראות ולהתגלגל, וכן להקפיד על כך שהתנועה תהיה חלקה ולא תגרום לשום סטייה של כלי התחבורה העיקרי (הטרקטור). כל אלה מהווים גורמים שיש לקחת בחשבון בעת הזמנת העגלה, ולצד הצרכים הייחודיים של המשתמש – הצורך בבניית עגלה בהתאמה אישית נעשה מובן.

כיצד בונים עגלה לטרקטור שתתאים לכם?

על מנת שהעגלה הנוספת תספק את השימוש היעיל ביותר ולא תפגע בשום צורה בטרקטור עצמו, יש לשים לב למספר פרטים חשובים:

  • • יכולת המשא של הטרקטור – עד כמה הטרקטור עמיד בפני המשקל הנוסף שתרצו להעמיס עליו?
  • • התנאים שבהם אתם עובדים – ככל שהקרקע שבה אתם מתכוונים לנסוע היא בעייתית יותר, כך עגלת הטרקטור תדרוש יותר עבודה והתאמה
  • • מה היא הסחורה שתועבר באמצעות הטרקטור עם העגלה – יש להתאים את העגלה גם לציוד שתעבירו בה, כולל דופן מותאמת שתקל על כל התהליכים.

גורמים חשובים נוספים בתהליך שדרוג הציוד

על מנת ליצור מכלול אחיד ונוח שבה הטרקטור עובר באופן חלק לעגלה ושני המרכיבים פועלים כגוף אחד, עליכם לפנות למומחים שיעזרו לכם לקבוע את התנאים לעבודה ויסייעו לכם ליצור את השלם הגדול מסך חלקיו. חברת ג.ד.ש עבודות מסגרות מאפשרת לבצע עבודות עץ ומתכת מכל הסוגים, והניסיון של הצוות בעבודה עם חומרים אלה תורם ליצירת עגלות מושלמות, היו עוד בימי קדם הן הורכבו מלוחות עץ המחוזקים בפריטי מתכת קטנים יותר. מלבד הניסיון, יש לשים לב לשירות הייעוץ וההכוונה שניתנים ללא עלות נוספת. אלה מבטיחים שכל התהליך יהיה יעיל בצורה המרבית וידאג להשיג את כל המטרות שכל אדם או בעל עסק הציב בפני עצמו בעת ההחלטה לבנות עגלה בתור תוספת לטרקטור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *